Totti i zhgėnjyer nga loja e Chelseat

Shko poshtė

Totti i zhgėnjyer nga loja e Chelseat

Mesazh  3gp' prej Thu Nov 27, 2008 4:09 am

Kapiteni i Romės, Francesco Tottin, e udhėhoqi ekipin e tij edhe drejt njė fitoreje nė ndeshjen e mbrėmshme ndaj ekipit rumun Cluj nė Ligėn e Kampionėve, por thotė se ėshtė i zhgėnjyer me lojėn e Chelseat, qė barazoi 1-1 nė fushė tė Bordeaux.“Erdhėm nė Rumani me qėllimin qė tė fitojmė dhe kėtė edhe e bėmė. Arritėm tri gola dhe vazhduam me formėn e mirė. Tash jemi nė rrugė tė duhur dhe me siguri ecim pėrpara dhe mezi e presim ndeshjen tonė tė ardhshme kundėr Bordeaux”, ka thėnė Totti.

“Tė jem i sinqertė shpresova pėr fitore nė Chelseat, pasi kėtė qė e pamė nga Bordeaux sonte, thjesht nuk duhej tė ndodhė. Nuk them se francezėt nuk janė tė mirė, por personalisht isha i befasuar”.

“Tash duhet tė pėrballemi vetė me francezėt, tė cilėt janė tė mbushur me vetėbesim dhe fortė pas ndeshjes kundėr Chelseat. Sido qė tė jetė, ju siguroj se do tė luftojmė deri nė fishkėllimėn e fundit tė gjyqtarit”, ka shtuar kapiteni i ekipit italian.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi