Emerson: Ronaldinho vlen shumė nė Milan

Shko poshtė

Emerson: Ronaldinho vlen shumė nė Milan

Mesazh  3gp' prej Thu Nov 27, 2008 4:09 am

Mesfushori i Milanit, Emerson, thotė se loja e bashkėvendėsit tė tij, Ronaldinhos, tek rosonerėt, ėshtė mė shumė se e rėndėsishme, pasi ai ėshtė i pazėvendėsueshėm.
Emerson mendon se qė kur Ronaldinho ka arritur nė San Siro, ka bėrė njė ndikim tė madh nė kualitetin e lojės sė Milanit dhe se shumica e lėvdatave pėr lojėn e ekipit duhet tė shkojnė mu pėr tė.

“Ronaldinho vėrtet ka bėrė njė ndryshim tė madh nė lojėn tonė. Ai ka pėrparuar shumė qė kur ka arritur nė ekipin tonė. Forma e tij ėshtė shumė mė e mirė nga ajo qė tregonte nė Barcelona para transferimit”, ka thėnė Emerson.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi