Mourinho: Inter e meritoi humbjen nga Panathinaikos

Shko poshtė

Mourinho: Inter e meritoi humbjen nga Panathinaikos

Mesazh  3gp' prej Thu Nov 27, 2008 4:09 am

Lideri i grupit B tė Ligės sė Kampionėve, Interi, mbrėmė pėsoi humbje minimale prej 1-0 kundėr Panathinaikos dhe atė nė fushė tė vet.
Interi nuk arriti ta mposhtė ekipi grek, por megjithatė mbetet nė krye tė grupit dhe tashmė me vend tė siguruar nė fazėn e ardhshme tė Ligės sė Kampionėve.

“Thjesht nuk ishim mjaft tė mirė nė fushė. U pėrpoqa t’i motivoja lojtarėt para dhe gjatė ndeshjes, por thjesht nuk shkonte, kjo ishte kjo”, ka deklaruar trajneri Jose Mourinho.

“Tė jem i sinqertė, mund tė them se nuk luajtėm mirė dhe pėr kėtė edhe humbėm, nuk ka kurrfarė arsye shtesė. Mbase edhe merituam tė humbim, kishim njė kundėrshtar mė tė mirė se ne nė fushė”, ka shtuar portugezi.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi