Gudjohnsen: Guardiola ma ndryshoi jetėn

Shko poshtė

Gudjohnsen: Guardiola ma ndryshoi jetėn

Mesazh  3gp' prej Thu Nov 27, 2008 4:04 am

Sulmuesi i Barcelonės, Eidur Gudjohnsen, thotė se me ardhjen e trajnerit tė ri Pep Guardiola, atij i ėshtė dhėnė mundėsia qė tė qėndrojė nė Camp Nou dhe tė luftojė pėr njė vend nė skuadrėn katalunase.“Nė fund tė sezonit tė kaluar dėshiroja tė largohem, mirėpo pasi bisedova me Guardiolan, ndryshoi gjithēka”.

“Guardiola ma ndryshoi jetėn kur mė tha se ka besim tek unė, prandaj nuk mendova mė pėr ofertat qė m’u bėnė, por u fokusova te Barcelona”, ka thėnė ish-sulmuesi i Chelseat
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi