elvana gjata; vetes

Shko poshtė

elvana gjata; vetes

Mesazh  kimi'hack prej Wed Nov 26, 2008 1:57 pm

Ditet vetem pa fjale
Netet pa gjum ti fal
Me thoje zemer te kam
oooooo
Per ty njesoj jam

Ooouuu...

Vetem nje fjale do te them dhe te zhdukem ngadale
Te jem me ty
Ti e di se ne shpirt ty te mbaj

O vetem nje fjale do te them dhe do zhdukem ngadale
Do ishte me mire
Te me thuash nje here me fal

Ditet vetem pa fjale
Netet pa gjum ti fal
Me thoje zemer te kam
Per ty njesoj jam

Ooouuu...

Vetem nje fjale do te them dhe te zhdukem pa dal
Te jem me ty
Ti e di se ne shpirt ty te mbaj

O vetem nje fjale do te them dhe do zhdukem pa fjal
Do ishte me mire
Te me thuash nje here me fal

oh sa prane buzes tende jam
Mos me ler te pres me gjate
Puthme per te fundit nate


Vetem nje fjale do te them dhe te zhdukem ngadale
Te jem me ty
Ti e di se ne shpirt ty te mbaj

O vetem nje fjale do te them dhe do zhdukem ngadale
Do ishte me mire
Te me thuash nje here me fal
avatar
kimi'hack

Numri i postimeve : 27
Join date : 26/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi