Real Madrid ka gati 40 milionė pėr Paton

Shko poshtė

Real Madrid ka gati 40 milionė pėr Paton

Mesazh  3gp' prej Tue Nov 25, 2008 7:08 am

Kampioni i Spanjės, Real Madrid, ėshtė duke pėrgatitur njė ofertė tė majme pėr sulmuesin e Milanit, Alexandre Pato.
Pas gjasave tė vogla pėr tė marrė shėrbimet e sulmuesit tė Manchester United, Carlos Tevez, dhe atij tė Genoas, Diego Milito, duket se Reali tash e sheh Paton si njė pasues ideal pėr sulmuesin holandez Ruud van Nistelrooy.

Holandezi iu nėnshtrua operacionit nė gju dhe do tė jetė jashtė fushe deri nė fund tė sezonit, qė ka alarmuar stafin menaxhues tė klubit, veēanėrisht pas dėshtimeve nė disa ndeshje tė fundit.

Braziliani ka dėshtuar tė gjejė minutazhin e duhur kėtė sezon tek Milani, dhe sė fundi raportohet se Reali ka ndarė 40 milionė funte pėr tė joshur Paton drejt Santiago Bernabeut.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi