Redknapp: Porsmouth do ta fitojė Milanin

Shko poshtė

Redknapp: Porsmouth do ta fitojė Milanin

Mesazh  3gp' prej Tue Nov 25, 2008 7:08 am

Ish-menaxheri i Portsmouthit, tash menaxher i Tottenhamit, Harry Redknapp, thotė se ish-ekipi i tij do ta befasojė favoritin kryesor, Milanin, nė garėn e Kupės UEFA.
Redknapp mendon se Milani do tė vuajė njė shok kundėr Portsmouthit nė ndeshjen e tė enjtes, edhe pse kanė lojtarė tė shkėlqyeshėm nė formacion.

“Milani ka lojtarė tė shkėlqyeshėm si Ronaldinho, Kaka dhe Shevchenko, por Ancelotti ka shumė probleme tė vendosė kėnd tė zgjedhė, pėr shkak tė numrit tė madh tė ndeshjeve jam i sigurt se do tė bėjė gabim”, ka thėnė Redknapp.

“Nėse mė pyesni mua, unė do tė votoja pėr Portsmouthin. Jam shumė krenar me atė qė kam arritur sa kam qenė atje. Shumica largohen nga klubet e veta me dorėheqje, unė e lėshova klubin me kokėn lartė”, ka shtuar trajneri, i cili sė fundi po shkėlqen me Tottenhamin.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi