Seedorf: Nuk di shumė pėr Portsmouth

Shko poshtė

Seedorf: Nuk di shumė pėr Portsmouth

Mesazh  3gp' prej Wed Nov 26, 2008 11:31 am

Mesfushori i Milanit, Clarence Seedorf, thotė se rosonerėt dinė shumė pak pėr rivalin e nesėrm tė Kupės UEFA, Portsmouthin.“Nuk di shumė pėr Portsmouth, por do t’i kryejmė detyrat para ndeshjes dhe nuk do ta marrim kėtė si tė lehtė. I kam parė nė disa sekuenca mė tė mira tė Premierligės, por e dimė se do tė jetė njė ndeshje e vėshtirė”, ka thėnė holandezi.

“Ata kanė disa lojtarė me shumė eksperiencė, siē ėshtė Sol Campbel, i cili ėshtė njė mbrojtės i shkėlqyeshėm. Publiku do tė jetė shumė i veēantė. Nė njė stadium tė vogėl, ata bėjnė atmosferė shumė tė mirė dhe mezi pres kėtė”, ka shtuar Seedorf.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi