Totti: Fitorja kundėr Cluj e domosdoshme

Shko poshtė

Totti: Fitorja kundėr Cluj e domosdoshme

Mesazh  3gp' prej Tue Nov 25, 2008 7:06 am

Giallorosėt udhėtojnė nė Rumani pėr t’u ndeshur tė mėrkurėn me skuadrėn e cila i mposhti nė Stadio Olimpico, Cluj, ndėrsa simboli romak Francesco Totti dėshiron hakmarrje.
“Nesėrmbrėma duhet tė fitojmė me ēdo kusht. Takimi i parė me rumunėt ėshtė harruar tashmė dhe tash jemi njė skuadėr krejt ndryshe”.

“Gjithēka po shkon mirė dhe periudha e keqe ka kaluar”.

“Mė kanė lėnė mbresa tifozėt tanė tė cilėt na kanė mbėshtetur aq shumė dhe e kanė ruajtur entuziazmin i cili na ka ndihmuar ta tejkalojmė fazėn e keqe”,ėshtė shprehur numri dhjetė i Romės.
avatar
3gp'
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 211
Join date : 18/05/2008
Age : 26

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi